O Marce Livall

CSS

Misja

Livall – czyli, żeby żyło nam się lepiej razem

To misja firmy, jaką postawili sobie jej twórcy. Jej geneza jest szczególnie ciekawa,
gdyż pomysł na jej powstanie zrodził się podczas wypadku rowerowego jednego z założycieli.

Początki działalności / Z miłości do jazdy rowerem

Początki działalności

Yong Liu – współzałożyciel firmy – podczas jednej ze swoich wycieczek rowerowych spadł z roweru i złamał rękę. To niezbyt miłe doświadczenie było impulsem do stworzenia dla rowerzystów akcesoriów, które, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia techniczne, mogą się przyczynić do zwiększenia ich bezpieczeństwa jazdy. Stąd wziął się pomysł na pierwszy inteligentny kask rowerowy Livall.

Z miłości do jazdy rowerem

Zarówno założyciel, jak i cały zespół pracujący nad marką i produktami Livall, łączy ta sama pasja – miłość do jazdy. Jednak to „połączenie” to nie wszystko, czym jest Livall. Livall tworzą wybitni specjaliści zajmujący się nowoczesnymi technologiami oraz ich adaptacją na potrzeby rowerzystów (i nie tylko). Inżynierowie, techno geeki i specjaliści od rynku łączą swoje siły w Livall dostarczając produkty na miarę XXI wieku.

Testimonial

Cele firmy

Cele firmy

Livall stawia sobie za cel, aby produkty – oprócz bezpieczeństwa – gwarantowały również całkiem sporo możliwości rozrywki i komunikacji. Co widać już na pierwszy rzut oka na choćby ich inteligentne kaski. Założyciele otwarci są na nowe pomysły i idee, które pozwalają im nie stać w miejscu i być ciągle o krok przed innymi. Ich bogate doświadczenie, profesjonalna, ekspercka wiedza oraz zaangażowanie i oddanie pracy sprawia, że Livall ciągle się rozwija i pewnie jeszcze nieraz zaskoczy nas swoimi pomysłami.

Współpraca

Współpraca

X