Jeszcze lepsza wersja MT1 już w sprzedaży

comment Komentarze: 0 favorite Odsłony: 680
Jeszcze lepsza wersja MT1 już w sprzedaży

Świat cały czas idzie do przodu, technologia ciągle się rozwija, konsumenci oczekują od producentów coraz lepszych, bardziej zaawansowanych a jednocześnie przyjaznych w obsłudze i użytkowaniu produktów.

Aby sprostać wymaganiom współczesnego świata Livall cały czas stawia na rozwój swoich produktów wprowadzając na rynek nowe modele oraz jednocześnie udoskonalając modele, które są z nami już od dłuższego czasu. Tak właśnie powstał następca modelu MT1 – najpopularniejszego smart kasku Livall – model MT1 Neo.

MT1 NEO czym różni się od poprzednika

Biorąc pod uwagę tylko wygląd zewnętrzny MT1 oraz MT1 Neo niczym się od siebie nie różną, można wręcz pomyśleć, że to ta sama poczciwa MT jedynka. Różnice i szczegóły tkwią jednak w technologii, a co za tym idzie, w funkcjonalności kasku. Oczywiście MT1 Neo posiada pełen zakres dogodności oferowanych przez model MT1. Dla przypomnienia są to między innymi Głośniki i mikrofon Bluetooth, (które umożliwiają słuchanie muzyki, słuchanie wskazówek nawigacji głosowej, prowadzenie rozmów telefonicznych oraz korzystanie z funkcji Walkie-Talkie), Inteligentne oświetlenie LED (w tym tylnie światła ostrzegawcze oraz kierunkowskazy), Czujnik upadku, (który po połączeniu kasku z aplikacją Livall Riding automatycznie wyśle do zdefiniowanego kontaktu informację o wypadku) oraz Alert SOS (umożliwiający manualne, po wciśnięciu przycisku na pilocie przy kierownicy, wysłanie powiadomienia SOS.

MT1 Neo wyposażony został dodatkowo zarówno w funkcje, które poprawiają bezpieczeństwo użytkownika, jak i takie, które gwarantują komfort oraz ułatwiają obsługę samego kasku. W porównaniu do poprzednika MT1 Neo zyskał więc:

Obsługę Asystenta Głosowego: wystarczy wcisnąć przycisk na pilocie, aby aktywować Asystenta Głosowego telefonu, który jest połączony z kaskiem. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość między innymi wyszukiwania informacji w Internecie, aktywacji nawigacji w telefonie czy nawet wykonanie połączenia telefonicznego – wszystko to w trakcie jazdy na rowerze i bez dotykania telefonu.

Światło STOP: w przypadku znaczącego spowolnienia tempa jazdy specjalny, wbudowany w kask czujnik automatycznie zapali na kilka sekund mocne czerwone światło w górnej linii diod LED kasku MT1 Neo.

Alarm przed zgubieniem: czyli coś dla zapominalskich. Po utracie połączenia pomiędzy kaskiem a aplikacją Livall Riding na telefonie (dzieje się to przy odległości około 15m) sam kask zacznie wydawać krótkie sygnały dźwiękowe a aplikacja będzie wyświetlać monity o utracie połączenia

Status baterii: przy włączeniu kasku górna linia diod LED wyświetla informację o poziomie naładowania akumulatora. Ilość zapalonych diod określa aktualny stan baterii, wszystkie świecące się diody oznaczają, że akumulator jest naładowany w 100%.

Automatyczne wyłączenie: również coś dla zapominalskich. Pozostawiony w bezruchu przez 20 minut kask MT1 Neo wyłączy się automatycznie. Dzięki temu mamy pewność, że odłożony po przejażdżce kask nie rozładuje się całkowicie.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password