Po co zestaw głośnomówiący w kasku?

comment Komentarze: 0 favorite Odsłony: 610
Po co zestaw głośnomówiący w kasku?

Po co zestaw głośnomówiący w kasku?

Kask to przede wszystkim ochrona głowy przed urazami mechanicznymi. Obecnie kaski mają jednak więcej do zaoferowania niż tylko najbardziej podstawowe funkcje. Możemy znaleźć wiele funkcjonalności, które wpływają na wygodę komfort i zwiększenie bezpieczeństwa. Jedną z nich jest zestaw głośnomówiący, ale tak właściwie do czego jest potrzebny w kasku?

Zestaw głośnomówiący w kasku rowerowym co to? Zestaw głośnomówiący zwany też Interkom Bluetooth to niezwykłe ułatwienie dla rowerzystów, ale również zwiększenie ich bezpieczeństwa. Zestaw głośnomówiący służy do prowadzenia rozmów telefonicznych bez użycia rąk. Zestaw głośnomówiący często używany jest podczas jazdy autem dla większego komfortu i zmniejszenia ryzyka wypadku. Tak samo w rowerze, interkom Bluetooth został zaprojektowany po to, by umożliwić bezpieczną jazdę bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.

Kask z zestawem głośnomówiącym wyposażony jest w wodooporny mikrofon, a także bezprzewodowe głośniki Bluetooth.

Zestaw głośnomówiący w kasku zalety:

 • - umożliwia bezpieczną jazdę i jednoczesne prowadzenie rozmów
 • - nie wymaga odrywania rąk do zrealizowania połączenia
 • - zapewnia łączność z innymi uczestnikami
 • - nie zagłusza otoczenia, dając możliwość słyszeć sygnały ze środowiska zewnętrznego

Kask rowerowy Livall MT1 Neo

Dodatkowo, kask rowerowy Bluetooth, daje wiele możliwości:

Bezpieczne słuchanie muzyki

Kask rowerowy z głośnikami Bluetooth, które zostały zamontowane w kasku, umożliwiają słuchanie muzyki w bezpieczny sposób. Po pierwsze bezprzewodowy charakter daje nam ulgę od plączących się kabli, co zapewnia niesamowitą wygodę, ale również bezpieczeństwo (unikamy sytuacji, w której kabel uległ wplątaniu no w szprychy roweru). Po drugie głośniki zamontowane w kasku umożliwiają jednoczesne słuchanie muzyki i otoczenia. To ma ogromny wpływ na nasze bezpieczeństwo, ponieważ słysząc to co dzieje się dookoła, możemy zareagować szybciej. W ten sposób możemy zareagować na bodźce ze środowiska zewnętrznego i uniknąć wypadku.

Alternatywa dla słuchawek

Jak już wspomniano, głośniki Bluetooth to świetna alternatywa dla tradycyjnych, dousznych słuchawek, ale również tych bezprzewodowych. Jeśli kask zastępuje słuchawki douszne, wtedy znika problem kabli, które irytują i mogą stwarzać zagrożenie na drodze. Jeśli zaś bezprzewodowe, nie musimy martwić się o zgubienie ich. Podczas jazdy takie słuchawki, które wkładamy do uszu mogą łatwo wypaść. Kask zastępuje oba rodzaje słuchawek w bezkonkurencyjny i bezpieczny sposób.

Korzystanie z nawigacji GPS

Oprócz rozmów, czy słuchania muzyki, warto wspomnieć że łączność Bluetooth w kasku, umożliwia korzystanie z nawigacji GPS. Daje to niezwykły komfort jazdy, ponieważ nie musimy zatrzymywać się co chwile, aby sprawdzić trasę, a dodatkowo jest to bezpieczniejsze niż wyciąganie telefonu z nawigacją. Bez patrzenia w ekran otrzymujemy wskazówki na bieżąco dotyczące trasy.

Zestaw Bluetooth służy zatem nie tylko celom rozrywkowym, ale także bezpieczeństwu i wygodzie.

Jaki kask z zestawem słuchawkowym Bluetooth?

Polecamy kask Bluetooth Livall MT1 Neo, który będzie dobrym wyborem zarówno dla początkujących jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Model wyposażony został w zestaw głośnomówiący Bluetooth, system oświetlenia LED, a także innowacyjną funkcję detekcji upadku. Na wyróżnienie zasługuje również alarm przed zgubieniem, zapewniający spokój podczas użytkowania. Jest to kask Bluetooth, który zwiększa Twoją widoczność na drodze oraz umożliwia poinformowanie bliskich o wypadku!Bluetooth kask Livall MT1 Neo:

 • -kask z zestawem głośnomówiącym
 • -światło STOP
 • -światło kierunkowe
 • -detekcja upadku
 • -Intercom (PTT Walkie Talkie)
 • -alarm przed zgubieniem
 • -asystent głosowy

Kask rowerowy Livall MT1 Neo

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password