Modele BH51T oraz BH51M - jaka jest między nimi różnica?

comment Komentarze: 0 favorite Odsłony: 739
Modele BH51T oraz BH51M - jaka jest między nimi różnica?

Modele BH51T oraz BH51M - jaka jest między nimi różnica?Wśród naszych klientów dosyć często pojawia się pytanie o szczegóły, które różnią modele kasków Livall BH51T oraz BH51M.

Nie dziwi nas to, wygląd zewnętrzny obydwu modeli jest niemal identyczny i może sugerować, że to ten sam kask. Tak jednak nie jest, a różnica jest dosyć istotna i dotyczy „wyposażenia” obydwu modeli.
Zarówno model BH51T jak BH51M posiadają bardzo dużo wspólnych cech i funkcjonalności (stosowanych również w innych modelach kasków Livall), jak chociażby:

  • inteligentne oświetlenie LED (w tym światła informacyjno-ostrzegawcze tylne i frontowe, kierunkowskazy oraz światło hamowania), 
  • Czujnik upadku oraz Alert SOS (które umożliwiają automatyczne powiadomienie bliskiej osoby o wypadku), 
  • Automatyczne wyłączenie po określonym czasie, w którym kask pozostaje w bezruchu.

Gdzie więc ta różnica? Otóż model BH51T nie posiada mikrofonu oraz głośników Bluetooth, w które natomiast został wyposażony model BH51M.

Jeśli więc podczas jazdy na rowerze, rolkach czy hulajnodze lubisz słuchać muzyki, prowadzisz rozmowy telefoniczne czy w większej grupie użytkowników chciałbyś skorzystać z funkcji Intercomu, zdecydowanie lepszym wyborem będzie model BH51M, który to wszystko umożliwia.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password