livall-cechy-kask-rowerowy (1).jpeg

Smart światła LED

Dla zapewniania maksymalnej widoczności użytkownika na drodze, a co za tym idzie poprawy jego bezpieczeństwa, szczególnie w warunkach słabego oświetlania, kaski Livall wyposażone zostały w bardzo dobrze widoczne światła LED. W zależności od modelu kask może posiadać tylnie, czerwone światła ostrzegawcze, które zespolone są z frontowymi - białymi lub pomarańczowymi światłami informacyjno-ostrzegawczymi, pomarańczowe światła kierunkowe (kierunkowskazy sterowane pilotem przy kierownicy), a nawet światło hamowania – STOP


Pilot Sterujący

Bezprzewodowy pilot montowany na kierownicy roweru umożliwia obsługę oraz bezpieczne korzystanie z wielu funkcji kasku Livall. Aby zasygnalizować innym uczestnikom ruchu drogowego zamiar zmiany kierunku jazdy wystarczy na pilocie wcisnąć odpowiedni przycisk, który natychmiast aktywuje w kasku pomarańczowe światło kierunkowe.

Pilot daje również możliwość szybkiej zmiany utworu, jeśli w trakcie jazdy akurat słuchamy muzyki, zmiany poziomu głośności, lub odbiór połączenia telefonicznego bez konieczności dotykania smartphone. Jeśli kask zostanie połączony z aplikacją Livall zainstalowaną na telefonie, zyskujemy możliwość użycia pilota do wysłania Alertu SOS, skorzystania z funkcji Intercomu (Walkie-Talkie), a nawet wyzwolenie migawki w aparacie telefonu.

livall-cechy-kask-rowerowy (1).jpeglivall-cechy-kask-rowerowy (1).jpeg

Nawigacja głosowa

Szybkie i proste wciśnięcie przycisku na pilocie przy kierownicy umożliwia aktywację asystenta głosowego w telefonie, bez jego wyjmowania z kieszeni. Dzięki tej funkcji użytkownik w bardzo bezpieczny sposób, w trakcie jazdy na rowerze może zmienić trasę nawigacji, wyszukać informacje w Internecie czy nawet zadzwonić do przyjaciela (lub kochanki) nie zatrzymując się nawet na chwilę i nie wyjmując telefonu z kieszeni.
Czujnik Upadku & Alert SOS

Jeśli wbudowany w kask Livall czujnik wykryje upadek i uderzenie, system alarmowy aplikacji Livall automatycznie wyśle powiadomienie SMS o zdarzeniu do zdefiniowanego kontaktu. Wiadomość będzie zawierała informację o lokalizacji GPS użytkownika, co zdecydowanie ułatwi ewentualną akcję ratunkową.

W przypadku jakiegokolwiek zagrożenia lub niebezpieczeństwa użytkownik ma możliwość kontrolowanego wysłania Alertu SOS. Podobnie jak w przypadku Czujnika upadku, powiadomienie SMS będzie zawierało dane lokalizacyjne.

livall-cechy-kask-rowerowy (1).jpeglivall-cechy-kask-rowerowy (1).jpeg

Audio Bluetooth

Dzięki bezprzewodowym głośnikom Bluetooth oraz wiatro-odpornemu mikrofonowi kask Livall umożliwia bezpieczne słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów telefonicznych przy zachowaniu ciągłego, niezwykle ważnego kontaktu dźwiękowego z otoczeniem.

Głośniki w kasku, które znajdują się nad uszami, nie zatykają kanałów słuchowych, jako to ma miejsce w przypadku stosowania słuchawek (dokanałowych oraz nausznych). Do użytkownika docierają więc wszystkie dźwięki z zewnątrz, nawet podczas słuchania muzyki..
PTT Walkie-Talkie (Intercom)

Funkcja Walkie-Talkie kasku Livall idealnie sprawdzi się podczas grupowych wycieczek rowerowych. Zapewnia ona znakomitą komunikację pomiędzy jej uczestnikami, niezależnie od fizycznie dzielącej ich odległości oraz bez konieczności wyjmowania z kieszeni telefonu i wybierania numeru.

Niewątpliwą zaletą Intercomu jest możliwość jednoczesnego porozumiewania się ze wszystkimi członkami grupy, a wszystko to poprzez proste, szybkie i bezpieczne wciśnięcie przycisku na pilocie przy kierownicy.

livall-cechy-kask-rowerowy (1).jpeg

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password